AnasayfaB

Rüyada Beyaz Saç Görmek

Beyaz Saç Görmek Rüya Tabiri

Beyaz Saç rüya tabiri ve Beyaz Saç ile ilgili rüya tabirlerini bu sayfada derlemeye çalıştık. Aşağıdaki yazımızda “rüyada Beyaz Saç görmek ne anlama gelir?”, “rüyada Beyaz Saç görmek ne demek?” gibi sorularınızı yanıtlamaya çalıştık. Beyaz Saç rüya tabirleri sayfamızı çeşitli kaynaklardan sürekli güncellemekteyiz.

Beyaz saç gençler için onura, vakara alâmettir. Beyaz saç uzun ömre, zayıflığa ve fakirliğe de alâmettir.

Sakalında beyaz kılların olduğunu, ancak çok olmadığını görmek kuvvet ve vakar için daha hayırlıdır. Başındaki saçların ağardığını gören kimsenin eşi hamile ise erkek çocuk doğurur.

Sakallarının beyazladığını gören kimsenin dinle ilgili bozulur veya malı gider.

Beyaz kılları yolduğunu gören kimse Sünnet-i Seniyye’ye muhalefet eder ve yaşlılara saygı göstermez. Bazen de sakalın beyazlaşması uzaklaşmaya ve cefa çekmeye alâmettir.

Kadının, başında beyazlık görmesi, kocasının onu başka bir hanımla değiştirmesine alâmettir. Bir kısım rüya tabirlerine göre, baştaki beyazlık kaybolan kimsenin geri dönmesi veya misafirin gelmesidir. Vücut kıllarının beyazlaması; zenginler için malda zarar etmeye, fakir için ödeyemeyeceği borca alâmettir.

Tanınmayan kadındaki saç beyazlığı ekinin kurumasıdır. Askerin saçındaki beyazlık firardır. Hastanın saçındaki beyazlık ölümdür. Saç sakal beyazlığı korkan kimse için, güvene alâmettir. Bir kısım rüya tabirlerine göre, kadının saçındaki beyazlık, kocasının akrabalarından duyduğu çirkin söze alâmettir. Bazen de boşanmaya alâmettir.

Beyaz Saç ile İlgili Aramalar: beyaz saç, beyaz saç görmek, beyaz saç rüya tabiri, beyaz saç rüya tabirleri, rüya tabiri beyaz saç, rüya tabirleri beyaz saç, rüyada beyaz saç görmek